Новини » Події 19 вересня, 2019, 2:10
ДТП з електросамокатом у Львові може спричинити зміни у правилах дорожнього руху

Marcedes-Benz зіткнувся з електросамокатом у Львові 16 вересня. 36-річний водій самоката потрапив до лікарні.

Інцидент викликав у поліцейських серйозні роздуми щодо того, як правильно оформити цю дорожньо-транспортну пригоду, передає 24.

У Нацполіції пояснили, що наразі у чинному законодавстві немає чіткого визначення щодо юридичного статусу електросамокатів та їхніх водіїв. А отже, їх не можна зарахувати ні до пішоходів, ні до велосипедів, ні до транспорту – до жодної категорії.

Тому патрульна поліція рекомендує власникам новомодних засобів пересування подбати про власну безпеку та пам’ятати, що вони учасники дорожнього руху – хоч і з невизначеним статусом.

У будь-якому випадку, подбати про безпеку варто і, як це роблять велосипедисти, користуватися хоча б шоломами та наколінниками. І не забувати подавати сигнали іншим учасникам дорожнього руху про свої маневри.

Поліція просить також і водіїв автомобілів: «Якщо ви бачите, що по дорозі їде електросамокат, дотримуйтеся безпечної дистанції – адже власники таких засобів пересування не є захищеними».

Окреме прохання від НПУ до депутатів Ради: варто звернути увагу на цю ситуацію та внести відповідні зміни у законодавство. Адже таких засобів пересування ставатиме дедалі більше.

 

Читайте більше новин на тему: ДТП

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 06:14 :54