Новини » Політика 19 вересня, 2019, 22:08
Досвіду немає не лише у Зеленського, а й у його команди, – Медведчук

Мирний план, розроблений "Опозиційною платформою – За життя", відпрацьовувався не просто на теоретичному рівні, а й узгоджувався на практичному рівні.

Про це в ефірі програми "Інтерв’ю з Юлією Литвиненко" на телеканалі ZIK заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

Юлія Литвиненко поцікавилася у політика, чи він, говорячи про реалізацію мирного плану, відчуває, що у нього є зворотній зв’язок із теперішньою владою, позаяк президент України Володимир Зеленський нехтує вибором українських громадян і шукає інших комунікаторів, як-от російського журналіста Венедіктова.

"Думаю, що це умовно. Те, що торкається Венедіктова, це якісь, може, поверхові стосунки, про які він говорить, тому що я не вірю, що він є реальним комунікатором. У ЗМІ повідомляють, хто є комунікатором, і там є прізвища", – зауважив Віктор Медведчук.

Ведуча поцікавилася причинами відсутності співпраці Володимира Зеленського з Віктором Медведчуком, додавши, що у чинного президента немає досвіду і він може помилятися.

"Я можу сказати, що не тільки у нього, а й у його команди. Я хотів би привести невеликий приклад. Ми зараз говоримо про мир, говоримо про реалізацію Мінських угод, і ми можемо говорити про те, що наша команда напрацювала мирний план із врегулювання ситуації на Донбасі. Він був представлений на з’їзді, затверджений з’їздом нашої партії "Опозиційної платформи – За життя". Це ж не просто план, це план реалізації Мінських угод, але це план, який відпрацьовувався не просто на теоретичному рівні. Він узгоджувався на практичному рівні. Я ж з цим планом вів переговори з представниками Донецька, Луганська, з представниками і керівництвом РФ", – зауважив гість студії.

Віктор Медведчук продовжив, що мирний план отримав відповідну оцінку.

"І вони, між іншим, всі – і Донецьк, і Луганськ, і пан Гризлов – заявляли про те, що мирний план Медведчука, який запропонований, який напрацьований, може стати тією переговорною позицією, яка може привести до виконання Мінських угод, до миру і припинення бойових дій", – сказав Віктор Медведчук.

Він резюмував: "Тому тут не теорія, тут – практика".

Як повідомляли, раніше голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук у Страсбурзі на презентації свого мирного плану врегулювання ситуації на Донбасі заявив, що необхідно "повернути Донбас в Україну, а Україну – на Донбас".

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 11:45 :21