Новини » Політика 19 вересня, 2019, 15:12
Денісова повторно звернеться до Москалькової стосовно 113 ув’язнених українців
censor.net.ua
censor.net.ua

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повторно звернеться до РФ щодо 113 ув’язнених українців.

Про це вона повідомила у Facebook.

«Під час сьогоднішньої зустрічі з родинами звільнених 7 вересня політв’язнів та тих, які ще перебувають у місцях несвободи на території РФ та анексованого Криму, поговорили про всі нагальні питання щодо процесу звільнення», – пише Денісова.

Вона також зазначила, що найважливішим питанням є стан фізичного та психологічного здоров’я утримуваних, а також своєчасного доступу до відповідної медичної допомоги.

Денісова наголосила, що стосовно кожного утримуваного українця будуть зроблені відповідні повторні звернення до уповноваженого з прав людини РФ Тетяни Москалькової.

«Робота щодо звільнення та повернення всіх громадян України, які досі перебувають в ув’язненні на території РФ та анексованого Криму, проводиться щоденно. Наголошую, що кожен зі 113 громадян України зі списку утримуваних осіб, яким Україна та Російська Федерація обмінялися 16 липня 2019 року – перший на звільнення. Запевняю, що буде зроблено все для того, щоб найближчим часом всі 113 наших громадян були на Батьківщині», – додала омбудсмен.

Нагадаємо, моряки та політв’язні, які втратили свої документи під час перебування у російському полоні, отримали нові біометричні паспорти.

Читайте також: Бранці Кремля: Хто залишається в полоні на окупованій території та в РФ

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 10:34 :27