​Аваков звернеться до суду з проханням про взяття на поруки "мінера" мосту Метро в Києві

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков має намір особисто звертатися до суду з клопотанням про мінімальне покарання для "мінера" мосту Метро – взяття на поруки.

Про це він написав на свої сторінці у Facebook. 

"Це правда, кожна людина повинна нести відповідальність за свої вчинки. Затриманий вчора на мосту в Києві "мінер" ексстарший сержант Олексій Белько зробив дурні дії, перебуваючи під дією наркотиків, правда і це", - заявив Аваков.

Міністр також додав: "Але, послухавши і зрозумівши його історію, хочу сказати - це і наша з вами відповідальність теж. Хочу, що б з'явився шанс у цієї людини! Шанс почати заново і "жити нормальним життям", як він каже".

Аваков зазначив, що звернеться до суду щодо мінімального покарання, а саме про взяття Олексія Белькова під поруки. Відповідне клопотання буде подане особисто від Авакова.

"Ми допоможемо йому пройти курс реабілітації від наркотиків і знайти себе заново", - запевнив міністр.

Також він оприлюднив відео нічної розмови із Олексієм Белько. 

Нагадаємо, голова поліції Києва Андрій Крищенко заявив, що Олексія Белька, який напередодні погрожував підірвати міст Метро у Києві, не будуть звинувачувати у підготовці теракту. 

Більше про цю подію читайте у нашому великому матеріалі: Теракт чи протест: Хто і чому намагався підірвати міст Метро у Києві. 

Loading...