Новини » Курйози 19 вересня, 2019, 1:10
Американські військові визнали наявність відеозаписів з НЛО
  • Пілоти ВМС США нібито зняли відео з НЛО. Фото: Міністерство оборони США

Спікер ВМС США підтвердив справжність відео з НЛО, яке потрапило в мережу пару років тому.

У Пентагоні досі не знають що це, передає НВ.

У грудні 2017-го в мережі з’явились кілька відео, у якому нібито пілоти ВМС США помітили непізнаний літаючий об’єкт (НЛО). В одному короткому ролику можна почути, як двоє людей по радіозв’язку обговорюють побачений через інфрачервоні камери об’єкт, припускають, що це дрон і кажуть, що непізнаний об’єкт рухається проти вітру, після чого починає обертатися.

Багато ЗМІ поширили запис, хоча влада не надала офіційного підтвердження, що відео справжнє і належить американським збройним силам.

Днями засновник сайту The Black Vault, який публікує розсекречені документи американського уряду, розвідки і армії, Джон Грінвальд написав, що офіційний спікер Військово-морських операцій з інформаційного опору (Naval Operations for Information Warfare) Джозеф Градішер підтвердив справжність відео з НЛО.

Правда, абревіатуру НЛО (англ. – UFO) більше не використовують у офіційній термінології. Замість цього військові тепер кажуть НПЯ (англ. UAP – Unidentified Aerial Phenomena), що означає непізнане повітряне явище.

«ВМС визначає об’єкти у цих роликах як непізнані повітряні явища. Таку термінологію використовують тому, що вона забезпечує основне визначення для спостереження неавторизованих/невпізнаних літальних апаратів/об’єктів, які були помічені при вході/експлуатації у повітряному просторі різних військових навчальних полігонів», – розповів Джозеф Градішер Джону Грінвальда з The Black Vault.

За словами Градішера, Пентагон досі не зробив ці відео публічним. Проте, це не означає, що у записах американські пілоти засікли прибульців або щось надприродне. Непізнаним об’єктом міг бути один з непомічених радарами літаючих апаратів, хоча його пересування у відео не було типовим.

«Безпілотні літальні апарати (повітряні кулі, комерційні безпілотники, приватні безпілотники, квадрокоптера і т. і.), Як і раніше становлять потенційну загрозу для об’єктів і обладнання Міністерства оборони. Армія, флот і військово-повітряні сили визнали потенційну загрозу від невпізнаного об’єкта для володінь Міністерства оборони, але не існує єдиної бази інформації про такі об’єкти, щоб ділитися між усіма зацікавленими сторонами», – було зазначено в документі Міністерства оборони США, який сайт The Black Vault опублікував в серпні 2019-го.

Нагадаємо, за новими правилами, пілотів та матросів Військово-морського флоту США заохочуватимуть стежити за нерозпізнаними літаючими об’єктами.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 22:57 :07