Абромавичус призначив нових топ-менеджерів "Укроборонпрому"

Айварас Абромавичус

Сьогодні генеральний директор “Укроборонпрому” Айварас Абромавичус призначив чотирьох керівників ключових напрямків діяльності Концерну.

Про це повідомляє пресслужба “Укроборонпрому”.

Згідно з повідомленням, відповідні накази про призначення Абромавичус підписав 19 вересня 2019 року. 

Так, заступником генерального директора держконцерну з питань трансформацій став Роман Бондар. Закупівлями займатиметься Надія Бігун. Фінансово-економічним блоком керуватиме Сергій Іванюта. Олег Яковенко очолить так званий проектний офіс УОП.

Довідка:

Роман Бондар - експерт з розвитку лідерства та побудови ефективних організацій. До призначення в Укроборонпром Роман був керуючим партнером британської компанії Odgers Berndtson Ukraine. Формував наглядові ради Нафтогазу, Укрзалізниці, Укренерго, Укргідроенерго та Аеропорту “Бориспіль”.

Надія Бігун - працювала у сфері телекомунікаційних послуг, пізніше заступником директор ДП Прозорро. Згодом приєдналася до команди Укрпошти, де централізувала закупівлі на понад мільярд гривень 27 дирекцій державної компанії, запровадила єдині стандарти закупівель.

Сергій Іванюта – раніше працював у Національному банку України та Укргазвидобуванні.

Олег Яковенко - з корпоративного сектора, але також має досвід роботи в державних структурах, зокрема, в МЕРТ, де займався оцінкою податкових і фінансових ризиків, очолював розробку інтегрованої платформи цифрової звітності для державних підприємств. До переходу на державну службу Яковенко працював в іноземній продуктової компанії і розвивав власний бізнес в сфері маркетингових стратегій і просування на ринках.

Раніше повідомлялося, що генеральний директор "Укроборонпрому" Айварас Абромавичус доручив провести розслідування щодо підписання екс-генеральним директором наказу про зміну статуту державної компанії "Укрспецекспорт". 
 

Loading...