Новини » Курйози 18 вересня, 2019, 14:37
В Індії «одружили» жаб, щоб викликати дощ, а потім «розлучили» через безперервні зливи
<nbsp;>

В індійському штаті Мадхʼя-Прадеш одружили двох жаб, для виконання обряду виклику дощу, проте їх довелося розлучити, через те, що почалися безперервні зливи.

Про це повідомляє NDTV.

Згідно з повідомленням, одруження жаб відбулося у липні в надії, що їх союз заспокоїть бога дощу Індру та принесе опади на сушу. А у середу, через два місяці після весілля в Бхопалі, їх розлучили, щоб покласти край дощу, який викликав руйнування і повені.

«Ми зробили двох глиняних жаб і повінчали їх, щоб вони принесли в штат дощі. Але зараз дощі не припиняються, тому ми провели обряд розлучення, щоб зупинити зливи», — зазначив один з учасників процесу Суреш Агарвал.

Як зауважується, що через проливні дощі в штаті були пошкоджені 9 тис. будинків та ще 213 зруйновані.

Весілля жаб не є нечуваними у країні, так як багато хто з місцевих жителів вважає, що шлюб допомагає вступити в дощ. Нещодавно дві жаби в Удупі також були одружені в цьому році в ритуалі під назвою «Мандука Парин», щоб заспокоїти богів дощу.

Нагадаємо, раніше в Індії під час традиційного фестивалю на честь бога Ганеші загинули щонайменше 11 людей, при спробі занурення статую у воду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 18:58 :26