Новини » Політика 18 вересня, 2019, 13:38
У «Слузі народу» бракує кадрів на посади в ЦВК, - Бондарчук
ZIK
ZIK

Для «Слуги народу» дуже актуальне питання кваліфікованих кадрів, які могли б очолити ЦВК.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK сказав народний депутат України VII скликання Олег Бондарчук.

Ведучий програми зауважив, що голова фракції «Слузі народу» Давид Арахамія заявив, що Сергій Кальченко, який є одним з претендентів на посаду голови ЦВК, є дуже цінним фахівцем і має залишитися у регламентному комітеті. Пан Бондарчук вважає, що такі заяви можуть бути пов'язані з тим, що для «Слуги народу» дуже актуальне питання кваліфікованих кадрів.

«Не секрет, що в «Слузі народу», не дивлячись на те, що у них багато депутатів, є брак кадрів. Тобто немає кваліфікованих людей на всі посади. Крім того, ЦВК має свою специфіку і не кожен юрист одразу розбереться у виборчому процесі і завданнях, які ставляться перед ЦВК. Тому при формуванні ЦВК потрібно керуватися не тільки якоюсь партійною логікою, а також і досвідом кандидатів, зокрема, участю у виборчих процесах», – зазначив ексдепутат.

Зокрема, за його словами, на посади членів ЦВК насамперед потрібно розглядати кандидатів, які мають досвід роботи в ЦВК і мають незаплямовану репутацію. Саме цього не робив президент Петро Порошенко, який наполягав на тому, що кандидати мають бути без досвіду роботи в комісії, і ЦВК було сформовано за політичним принципом.

«Як зараз Зеленський буде робити і які будуть пропозиції від фракції, ми не знаємо. Але, можливо, знову буде запит на нові обличчя з боку влади», – прокоментував Бондарчук.

До слова, на посаду голови Центральної виборчої комісії розглядають три кандидатури – Аліни Загоруйко, Вадима Галайчука і Сергія Кальченка.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Дмитро Разумков розраховує, що Президент України внесе до парламенту кандидатури на посади членів Центральної виборчої комісії вже цього тижня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-02 22:03 :42