Новини » Світ 18 вересня, 2019, 3:46
У Санкт-Петербурзі протестували проти фальсифікацій на виборах

У Санкт-Петербурзі пройшов узгоджений мітинг проти фальсифікацій результатів виборів і політичних репресій.

Захід, організований групою петербурзьких депутатів і активістів, відбулося у вівторок, 17 вересня, на Ленінської площі перед Фінляндським вокзалом під проливним дощем, передає DW.

У повідомленні, яке організатори подали в адміністрацію Калінінського району, говорилося про передбачувану участь в акції 200 осіб. За даними очевидців, вона зібрала близько 600 учасників.

Перед присутніми виступив петербурзький депутат Олексій Ковальов з «Справедливої ​​Росії», який заявив про масові порушення під час перерахунку голосів виборчими комісіями. Він закликав залучити причетних до порушень до кримінальної відповідальності.

Депутат місцевого Законодавчих зборів Борис Вишневський зазначив, що «процес пішов, і його вже не зупинити». «Це наше місто і наша країна, і не дозволимо шахраям і злодіям залишитися при владі», – додав він.

Тема чесних виборів і тема репресій об’єднані в одному мітингу, оскільки вони взаємопов’язані, зазначив керівник штабу Олексія Навального в Петербурзі Олександр Шуршев. За перемогою незалежних кандидатів стоять певні політичні сили, тому влада намагається «чинити тиск на ці організації за допомогою затримань, арештів, блокування рахунків рядових людей», щоб сформувати про них враження і позбавити підтримки, заявив він.

Нагадаємо, 12 вересня, по всій Росії пройшли  обшуки у співробітників штабів опозиційного політика Олексія Навального.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 09:39 :06