Рада проведе парламентські слухання щодо пріоритетів екологічної політики парламенту на 5 років

Верховна Рада. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Верховна Рада України ухвалила Проєкт Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Пріоритети екологічної політики Парламенту на наступні 5 років" (27 листопада 2019 року).

Трансляція наживо вів телеканал ZIK.

За відповідне рішення проголосували 359 народних депутатів.

«Визначення екологічних пріоритетів Парламенту на наступних 5 років є актуальним питанням поряд із необхідністю спільного напрацювання нормативно-правових змін, посилення представництва громадськості, профільних наукових та експертних установ, екологічних організацій при прийнятті екологічно значущих рішень, залучення громадськості до формування та реалізації державної природоохоронної політики на державному та регіональному рівнях.

Для всебічного розгляду зазначених питань на основі рішення Комітету від 04.09.2019 пропонується провести 27 листопада 2019 р. в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Пріоритети екологічної політики Парламенту на наступні 5 років", - зазначається у пояснювальній записці до постанови.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада ухвалила проєкт закону №1084 про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії.

 

Loading...