Новини » Політика 18 вересня, 2019, 7:17
Пристайко про обмін Цемаха: Ми не могли спокійно дивитись, як наші громадяни повільно вмирають
Володимир Цемах. Фото radiosvoboda.org
Володимир Цемах. Фото radiosvoboda.org

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що обмін Володимира Цемаха, який, імовірно, був причетний до збиття літака MH17, був вимушеним кроком.

«Ми не могли спокійно дивитись, як наші громадяни повільно вмирають», – про це він заявив газеті «Die Welt», яке розмішене на сайті посольства України в Німеччині.

За його словами, Україна змушена були піти на складні компроміси. 

«І ми усвідомлюємо, що наше рішення було також складним і для багатьох наших міжнародних партнерів, зокрема Нідерландів. Ми розраховуємо на розуміння вимушеності такого кроку». – зазначив він. 

Разом з тим, за словами Вадима Пристайка, Україна у взаємодії з Міжнародною слідчою групою (JIT) зробила усе, щоб цей крок не вплинув на інтереси слідства у справі збиття літака МН-17. 

«Російська Федерація повинна виконувати свої зобов’язання відповідно до Резолюції РБ ООН № 2166 та співпрацювати зі слідством. А практика арештів українських громадян та взяття їх в заручники, щоб потім шантажувати Україну та міжнародну спільноту повинна бути припинена», – підкреслив глава МЗС.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко також заявив, що президент Володимир Зеленський залишив Арсена Авакова на посаді міністра внутрішніх справ, оскільки він вибудував чітку стратегію щодо свого ставлення до членів уряду.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 13:51 :54