Новини » Політика 18 вересня, 2019, 13:48
Після закликів до насильства Кутєпов, ймовірно, буде співпрацювати з маргінальними ЗМІ, - Крюкова
 Світлана Крюкова
Світлана Крюкова

Заклики до насильства Богдана Кутєпова не варто карати кримінальними методами, вони мають привести до професійних наслідків.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловила журналістка Світлана Крюкова.

Пані Крюкова прокоментувала інформацію про те, що проти Богдана Кутєпова відкрили кримінальне провадження. На її думку, його дії не варто карати кримінальними методами, але оскільки його заяви дуже серйозні, вони мають привести до професійних наслідків.

«Справжнім покаранням для нього буде не кримінальна відповідальність. Його творча екзальтованість, яку він намагається показати і яка межує з маразмом, буде мати для нього куди гірші наслідки. Він випаде в жорсткий маргінал і буде співпрацювати з вузькоспеціалізованими проєктами», – зазначила журналістка.

Окрім цього, ведучий зауважив, що на офіційній сторінці Громадського телебачення є заява, в якій організація засуджує публічні висловлювання Богдана Кутєпова у соціальних мережах на адресу журналістів. Пані Крюкова вважає, що такі заяви можуть вказувати на те, що дії Кутєпова перейшли червоні лінії. За її словами, політична гра продовжується і в країні дуже багато божевільних активістів і такі заяви можуть мати непередбачувані наслідки.

«Богдан Кутєпов дуже талановитий журналіст, він знімав хороші сюжети. Колеги з Громадського також дуже професійні люди і роблять хороший контент. Але Кутєпов час від час дозволяв собі такі своєрідні висловлювання, які суперечили загальній лінії проєкту і йому чомусь дозволяли це робити. Виглядає, що тепер він вперше потрапив у конфлікт з не менш сильним виданням і не менш принциповими людьми», – прокоментувала Крюкова.

Нагадаємо, що поліція Києва 16 вересня відкрила кримінальне провадження після заяви редакції інтернет-видання "Страна" про перешкоджання журналістській діяльності. Журналіст "Громадського" Богдан Кутєпов після пресконференції Олега Сенцова й Олександра Кольченка запропонував журналістам «п...здити» тих колег, які ставлять дурні запитання й займаються провокаціями.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 07:59 :07