Парламентарі обіцяють пришвидшити доступ журналістів до будівлі ВРУ

ZIK

У Верховній Раді вивчають питання щодо пришвидшення доступу представників ЗМІ до будівлі парламенту і перевірки апаратури, а також комфортнішого очікування своєї черги у разі погіршення погодних умов.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, повідомив народний депутат України від "Опозиційної платформи – За життя", голова парламентського Комітету з питань свободи слова Нестор Шуфрич.

Після завершення засідання Комітету ВРУ з питань свободи слова політик повідомив, що серед питань, над якими працюють, зокрема і питання щодо доступу акредитованих у Верховній Раді представників ЗМІ до приміщення парламенту.

"Нам вдалося організувати можливість проходження журналістів, акредитованих у ВРУ, не лише через перший під’їзд, а й досягнена домовленість про можливість використання ще двох під’їздів. Ми будемо вивчати технічні можливості пришвидшення проходження і перевірки апаратури спеціальною технікою, що пов’язано з питаннями безпеки присутніх у ВРУ. А також – можливість комфортнішого очікування своєї черговості журналістами у випадку, якщо буде погіршення погодних умов", – повідомив Нестор Шуфрич.

Нагадаємо, у перший день роботи Верховної Ради IX скликання, 29 серпня, зранку біля входу в Раду утворилася довга черга журналістів та телеоператорів.

Повне відео спеціального марафону «Старт нової Ради» на телеканалі ZIK можна переглянути за посиланням.

Loading...