Новини » Економіка 18 вересня, 2019, 22:40
Папірець є, а на полі наділ ніхто не покаже, – Кучеренко заявив про біду із земкадастром
ZIK
ZIK

В Україні існує біда із земельним кадастром, із майновими правами, а паї взагалі не виділені у натурі.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Батьківщини"), перший заступник голови Комітету ВРУ з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Олексій Кучеренко.

Ведуча Наташа Влащенко поцікавилася у гостя програми щодо готовності України до відкриття ринку землі. Олексій Кучеренко у відповідь заявив, що в Україні – біда із земельним кадастром. Окрім того, із майновими правами – біда, а земельні паї взагалі не виділені у натурі.

"Тому люди мають папірець, що вони мають 3 гектари, але де там вони на полі, ніхто не може їм показати до сих пір. Це величезна проблема", – заявив Олексій Кучеренко.

Народний депутат й ексміністр з питань ЖКГ зауважив, що молоді люди, наслухавшись за кордоном "байок" про ринок землі, що він самостійно все відкоригує тощо, приїжджають із такими ідеями назад, до України. Олексій Кучеренко зауважив, що закордонні схеми дуже шкідливо механічно переносити в українські реалії, де вони просто не працюють.

Він також застеріг, що в людей не буде грошей, щоб викупити землю, тож не виключає, що в Україні складеться аналогічна ситуація, як під час так званої великої приватизації у 1990 роках.

Як повідомляли раніше, міністр економічного розвитку Тимофій Милованов заявив, що в його відомстві підготовлені 35 сценаріїв запуску ринку землі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 11:55 :46