Невідомий на мосту у Києві розстріляв поліцейські дрони, – очевидці

ZIK

Невідомий чоловік, який погрожує підірвати міст Метро у Києві, розстріляв поліцейські дрони і здійснив кілька пострілів у повітря.

Про це під час прямого включення із місця події в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK повідомив кореспондент Сергій Ігнатенко, посилаючись на свідчення очевидців.

Кореспондент повідомив, що у ці хвилини міст перекритий – як на в’їзд, так і на виїзд. Чоловік, який погрожував підірвати міст, досі перебуває там.

Сергій Ігнатенко, посилаючись на слова очевидців, повідомив, що чоловік, про якого йдеться, їхав на автомобілі "Опель" і зупинився посередині мосту. Невідомий вийшов із авто із сумкою у руках і почав кричати.

"Свідки повідомляють, що із сумки стирчав приціл, і також у його руках була "кнопка". Навіщо – незрозуміло. Він казав, що хоче підірвати міст. Також, зі слів свідків, до нього прилетіли поліцейські дрони, але він їх розстріляв зі своєї зброї. Він також здійснив декілька пострілів у повітря. Чи є у нього вибухівка, поліції наразі не відомо", – повідомив кореспондент.

Сергій Ігнатенко розповів, що на під’їздах до мосту Метро – величезні затори. Він повідомив, що за час перебування знімальної групи неподалік місця події туди поїхали кілька броньованих авто, а ще більше їх скупчилося біля самого мосту.

З його слів, нікого до мосту близько не підпускають з міркувань безпеки.

Сергій Ігнатенко додав, що на цей момент невідомий перебуває у своєму авто на мосту, про вимоги, які він би висував, наразі нічого не відомо.

Як повідомляли, у Києві на мосту Метро невідомий чоловік погрожує підірвати конструкцію та державні установи.

Loading...