Невдало пожартував, – ексголова Держкіно про скандал за участю Зеленського

ZIK

Невдалий жарт Володимира Зеленського про Україну, як акторку з німецьких фільмів, викликав серйозний резонанс у медіа і в суспільстві.

Про це в ефірі програми "Інтерв’ю з Юлією Литвиненко" на телеканалі ZIK заявив ексголова Державного агентства України з питань кіно (2014-2019 рр.) Пилип Іллєнко.

Гість програми розповів, що з огляду на свою діяльність перетинався раніше із чинним президентом України Володимиром Зеленським.

"Попередньо там була ситуація, коли він подав два свої проєкти, і між двома турами конкурсного відбору вийшов запис концерту у Юрмалі, де він невдало пожартував про Україну, як актрису. Я думаю, що всі пам’ятають цей жарт. Там було сказано, що з німецьких, мовляв, фільмів… І це, дійсно, викликало серйозний резонанс у медіа і в суспільстві. Журналісти звернули увагу, що паралельно компанія "95 квартал" претендує на державне фінансування. Володимир Зеленський тоді прийшов на відкриту частину пітчингу і сказав, що він знімає свої два проєкти з конкурсу. До речі, це був, на мою думку, гідний вчинок і на той момент правильний", – сказав Пилип Іллєнко.

Він розповів, що із Володимиром Зеленським непорозуміння виникали заочно і були пов’язані із забороною серіалу "Свати" у зв’язку з тим, що актора Федора Добронравова внесли до "чорного списку" Мінкульту, до переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці.

Пилип Іллєнко додав, що вважає неправильним те, що актор Федір Добронравов знову з’явився на українських телеекранах.

Як повідомляли раніше, у Зеленського пояснили жарт про Україну. На той момент радниця Зеленського з правових питань Ірина Венедиктова заявила, що жарт Студії «Квартал 95», який виголосив кандидат у президенти Володимир Зеленський, про Україну і порноактрису, є абсолютно невдалим, але він залишається жартом.

Loading...