На Буковині блокували незаконне виробництво алкоголю та цигарок

Незаконне виготовлення алкоголю на Буковині. Фото СБУ

У Чернівецькій області правоохоронці викрили групу осіб, яка організувала мережу незаконного виготовлення та збуту алкогольних напоїв, а також канал постачання тютюнових виробів.

Про це повідомляє пресслужба Служби безпеки України.

Згідно з повідомленням, п‘ятеро мешканців Кіцманського району облаштували у власних домогосподарствах та орендованих складських приміщеннях підпільне виробництво контрафактної горілчаної продукції. Товар виготовляли з нелегально ввезеної на територію України сировини низької якості. Готовий фальсифікат під виглядом відомих брендів з фальшивими акцизними марками зловмисники збували оптом та в роздріб через мережу закладів харчування і торгівлі.

Під час слідчих дій правоохоронці виявили 13 тон спирту невідомого походження, понад чотири тис. пляшок з алкоголем, майже 25 тис. пачок підроблених цигарок, 4,5 тис. підроблених марок акцизного податку, порожні пляшки, ємності, етикетки, спеціальне обладнання для пакування фальсифікованої продукції, а також понад 27 тисю доларів, 3,5 тис. євро та 60 тис. гривень.

За попередніми оцінками вартість вилученої продукції становить більш двох мільйонів гривень.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру за ч.2 ст.204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та ч.3 ст.199 КК України (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів).

Нагадаємо, раніше у Львівській області викрито організоване злочинне угруповання, яке створило масштабну мережу незаконного виготовлення та збуту алкогольних напоїв.

Loading...