Новини » Світ 18 вересня, 2019, 0:12
На будівництві доріг в окупованому Криму працює техніка західних виробників. Розслідування

На будівництві дороги Сімферополь-Євпаторія-Мирний в анексованому Криму російське акціонерне товариство «Центродорстрой» (ЦДС) використовує дорожньо-будівельну техніку провідних західних виробників, що може стати приводом для застосування до них «кримського пакету» санкцій.

Зокрема, на фото, якими ЦДС на корпоративному сайті ілюструє будівництво дороги Сімферополь-Євпаторія-Мирний, можна побачити вантажні автомобілі Mercedes-Benz (Німеччина), екскаватори та бульдозер Caterpillar (США) і укладальник Vogele Super 1800-3 компанії Wirtgen Group (Німеччина), повідомляє «Центр журналістських розслідувань».

Крім того, в сюжеті близького до російської влади півострова інформагентства «Крыминформ» представник ЦДС докладно розповідає про технологію виробництва якісного асфальту для Євпаторійської траси заводом Teltomat-180 (GP Steuerungs- und Anlagenbau GmbH, Німеччина), який змонтований у Сімферополі.

«Асфальтобетонний завод Teltomat-180 був змонтований спеціально для забезпечення об’єкта – будівництва та реконструкції траси Сімферополь-Євпаторія-Мирний асфальтобетонної сумішшю», – говорить співробітник «Центродорстроя» Євген Гармаш.

Також на відео показана робота асфальтоукладача Vogele виробництва німецької Wirtgen Group і вантажних автомобілів Scania (Швеція).

Офіційних коментарів західних виробників техніки, зазначеної в розслідуванні, з цього приводу поки не було. Також відсутня реакція відповідних відомств анексованого Криму.

ЦДС отримало від «ЦКУ РК Служба автомобільних доріг Республіки Крим» генеральний підряд на будівництво та реконструкцію автомобільної дороги Сімферополь-Євпаторія-Мирний і відкрило відокремлені підрозділи: «Крим» у селищі Аерофлотський, «Крим Родникове» і «Крим Скворцово» в однойменних селищах Сімферопольського району, йдеться в розслідуванні.

Спеціальний представник Держдепартаменту США Курт Волкер із питань України раніше заявив, що санкції Заходу проти Росії, запроваджені у відповідь на анексію Криму, залишатиметься чинними, поки півострів не повернеться під контроль України.

Секторальні санкції відносно Криму, запроваджені Заходом, забороняють західним компаніям мати будь-які економічні відносини з компаніями, які ведуть бізнес на анексованому півострові.

Рада Європейського Союзу продовжила на наступні шість місяців - до 15 березня 2020 року, обмежувальні заходи проти 170 осіб та 44 компаній через порушення суверенітету України.

 

 

Читайте більше новин на тему: окупований Крим

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 14:29 :46