Новини » Спорт 18 вересня, 2019, 16:07
Катаріна Завацька програла 20-й ракетці світу на тенісному турнірі WTA в Гуанчжоу
19-річна уродженка Луцька Катаріна Завацька провела свій перший матч в кар’єрі проти тенісистки з ТОП-20 світового рейтингу / btu.org.ua

Українці Катарині Завацькій не вдалося пробитися до чвертьфіналу турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) в китайському місті Гуанчжоу з призовим фондом $500 000.

Як повідомляє btu.org.ua, 19-річна уродженка Луцька (139-а «ракетка» світу) у другому колі змагань поступилася 20-му номеру світової класифікації американці Софії Кенін – 4:6, 2:6.

Тенісистки упродовж двох зіграних сетів загалом провели на корті 1 годину та 20 хвилин.

Зазначимо, що українка провела свій перший матч в кар’єрі проти тенісистки з ТОП-20 світового рейтингу.

На старті зустрічі Завацька вийшла вперед з брейком (3:0), після чого до кінця партії взяла тільки один гейм. У другому сеті українка зрівняла рахунок після 0:2, але далі чотири гейми в свій актив записала Кенін.

Додамо, що за вихід до півфіналу турніру Софія Кенін зустрінеться з переможницею матчу між італійкою Ясміне Паоліні (№ 126 WTA) і китаянкою Сайсай Чжен (№ 37 WTA).

2019-10-16 12:41 :50