Новини » Спорт 18 вересня, 2019, 0:08
Еліна Світоліна здобула упевнену перемогу на старті тенісного турніру у Гуанчжоу
Лідер українського жіночого тенісу Еліна Світоліна упевнено вийшла в друге коло турніру у китайському Гуанчжоу / btu.org.ua

Лідер українського жіночого тенісу сьогодення Еліна Світоліна перемогла словенку Далілу Якуповіч у першому раунді турніру WTA в китайському місті Гуанчжоу із призовим фондом 500 000 доларів.

Як повідомляє btu.org.ua, результат матчу відповідно третьої та 151-ї «ракеток» світу – 6:3, 6:3. Матч тривав 1 годину і 8 хвилин.

У першому сеті, поступаючись 0:2, Світоліна виграла вісім з наступних дев’яти геймів. У другій партії українка лідирувала з подвійним брейком, але на матч за рахунку 5:2 не подала. На подачі суперниці Еліна заробила ще матч-боли і з третьої спроби завершила зустріч на свою користь.

«Тут дуже багато вболівальників і я рада виступити в Гуанчжоу. Я задоволена сьогоднішньою грою, сподіваюся, що зможу зіграти тут кілька матчів», – сказала українка в інтерв’ю на корті.

Зазначимо, що для Еліни Світоліной і Даліли Якуповіч це був перший очний поєдинок.

Даліла Якуповіч (№151 WTA) пройшла в основну сітку як лаки-лузер на відмову шведки Ребекки Петерсон і стала найбільш низькорейтинговою суперницею українки в цьому році. У фіналі кваліфікації в Гуанчжоу словенка зазнала поразки в матчі з італійкою Жасмін Паоліні.

24-річна харків’янка Еліна Світоліна записала в свій актив 30-ту перемогу в цьому році при 17 поразках. Далі Еліну Світоліну чекає поєдинок проти чешки Марі Боузкової (№ 63 WTA), з якої українка раніше також не грала.

Нагадаємо, вчора, 17 вересня, перше коло турніру у Гуанчжоу подолала й 19-річна уродженка Луцька Катаріна Завацька (№ 139 WTA), яка за 3 години і 31 хвилину зуміла у трьох сетах перемогти більш досвідчену Фіону Ферро із Франції (№ 61 WTA) – 5:7, 7:6 (8:6), 6:4.

2019-10-16 12:11 :14