Новини » Політика 18 вересня, 2019, 6:37
Чумак хоче три місяці для повної реорганізації військової прокуратури
Віктор Чумак. Фото: Микола Тис/ZIK
Віктор Чумак. Фото: Микола Тис/ZIK

Для повної реорганізації військової прокуратури у спеціалізовану прокуратуру протидії злочинам у сфері національної безпеки і оборони цілком достатньо терміну в три місяці.

Про це заявив новий головний військовий прокурор Віктор Чумак під час засідання комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності, передає «Укрінформ».

«Загальні терміни визначені генеральним прокурором. Тому що як раз-таки вся реформа починається з 1 січня, два з половиною місяці – це той граничний термін, коли ми повинні починати формувати вже нову структуру... А взагалі-то, я вважаю, що до трьох місяців буде абсолютно нормальний термін для того, щоб перевести прокуратуру у спеціалізовану прокуратуру протидії злочинам у сфері національної безпеки і оборони», – заявив він.

Втім, він тут же додав, що в разі наявності потреби у процесуальному порядку деякі терміни реформи військової прокуратури можуть бути змінені на більш ранні або більш пізні.

Нагадаємо, генеральний прокурор Руслан Рябошапка, керуючись статтею 9 Закону України «Про прокуратуру», 11 вересня підписав наказ про призначення Віктора Чумака заступником генерального прокурора – головним військовим прокурором. 

За словами Рябошапки, Віктор Чумак призначений головним військовим прокурором на перехідний період трансформації військової прокуратури.

«Є справи, є майно (у військової прокуратури), і очевидно, що ми не можемо це втратити. Прикінцеві положення законопроекту передбачають, що буде перехідний період, протягом цього перехідного періоду Віктор Васильович (Чумак) повинен забезпечити трансформацію військової прокуратури в відповідне спеціалізоване підрозділ прокуратури України», – пояснив це призначення генеральний прокурор України. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 11:48 :35