Зеленський і Коломойський встановлюють контроль над українськими медіа

112.UA
112.UA

Найсвіжіші новини політики, економіки України і світу, інформація про надзвичайні та кримінальні події

Ігор Коломойський і Володимир Зеленський

Завтра відбудеться засідання Комітету парламенту з питань гуманітарної та інформаційної політики. І що ви думаєте, які питання комітет планує розглядати? А все просто – питання узурпації, так, узурпації українських медіа

Оригінал на 112.ua

Так-от, закон, який вони розглянуть і без сумніву будуть рекомендувати своїй більшості за нього проголосувати, називається "Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" щодо вдосконалення процедури звільнення і призначення членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (№ 2036, н. д. Ткаченко, Потураєв, Кравчук, Лерос)".

Екс(?) – генеральний директор 1+1 media Ткаченко хоче, щоб члени Нацради від ВР, чиї повноваження закінчуються, продовжили працювати в Комісії ще як мінімум 2 місяці. А саме. Закон приймається для двох членів Нацради від ВР, чий термін повноважень закінчився в липні (Ольга Герасим'юк та Олег Черниш).

Фактично цей законопроект абсолютно і повністю є лобістським щодо інтересів Коломойського і чинної влади.

Цим законопроектом, який вони приймуть на цьому тижні, Зеленський і Коломойський встановлюють контроль над більшістю Нацради, що призведе до зростання тиску на опозиційні телеканали і зниження рівня свободи слова в Україні.

Медіаспільнота знову буде мовчати? Хоча, яка там боротьба, за яку ще таку свободу слова...

Павел Нусс

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...