Новини » Політика 17 вересня, 2019, 21:35
За кількістю прокурорів займаємо одне з перших місць у світі, – Рябошапка заявив про скорочення
ZIK
ZIK

За кількістю прокурорів на 100 тис. населення Україна займає одне із перших місць у світі. Ми не бачимо необхідності у такій великій кількості прокурорів, тож вона буде зменшена.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив генеральний прокурор України Руслан Рябошапка.

Очільник Генпрокуратури повідомив, що нині в Україні переатестацію мають пройти 11 тисяч прокурорів.

"Після цього має бути добір нових кадрів. Ми відкриваємо можливість для людей, які не мали стажу прокурора працювати в органах прокуратури", – сказав Руслан Рябошапка та спрогнозував, що реформа триватиме зо два роки.

Керівник ГПУ також ствердно відповів на запитання представників ЗМІ щодо ймовірного скорочення кількості прокурорів.

"Поки що цифра залишається та, яка є, але, за нашими попередніми оцінками, ми не бачимо необхідності у такій великій кількості прокурорів. Ми зараз хочемо розробити систему оцінки якості роботи прокурорів, систему оцінки навантаження на роботу прокурорів, проаналізувати загалом, як вони виконують свої повноваження, і вже потім дамо вмотивовані оцінки, скільки загалом потрібно країні", – сказав Руслан Рябошапка.

Він додав, що за кількістю прокурорів на 100 тис. населення Україна займає одне із перших місць у світі: "Тобто, у нас одна з найбільших кількість прокурорів".

Раніше керівник ГПУ Руслан Рябошапка заявляв, що переатестація та очищення кадрового складу – головні зміни, які передбачає законопроєкт щодо реформування прокуратури.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 08:15 :03