Новини » Суспільство 17 вересня, 2019, 20:35
Євродепутат від Німеччини Кра: Ситуація зі свободою ЗМІ в Україні на низькому рівні
Максиміліан Кра
Максиміліан Кра

Ситуація зі свободою ЗМІ в Україні на низькому рівні, оскільки нині спостерігаються непересічні випадки атак на свободу преси.

Про це заявив депутат Європарламенту від Німеччини Максиміліан Кра, передає 112.ua.

"Ми мусимо визнати, що ситуація зі свободою ЗМІ в Україні на низькому рівні, оскільки тепер ми бачимо непересічні випадки атак на свободу преси", – наголосив він.

Кра також додав, що якщо Україна хоче приєднатися до ЄС або хоче бути його партнером, треба озвучувати й опозиційну думку.

"Ми маємо визнати - ситуація зі свободою ЗМІ в Україні знаходиться на низькому рівні. Зараз ми бачимо, як атакують вільну пресу. Закриття телеканалів у випадках тиску на суддів при винесенні відповідного рішення ставить під сумнів курс України в ЄС. Якщо Україна хоче вступити в Європейський Союз або стати його партнером, мають зрозуміти - опозиційна думка теж має право на життя. Це і є свобода для всіх, і для інакомислячих теж. Зараз ми бачимо, як атакують вільну пресу. Абсолютно неприпустимо тиснути на суддів закривати телеканали, тому що владі не подобається, що там показують", – зазначив євродепутат.

Як повідомлялося, Шостий апеляційний суд Києва відмовив телеканалу "112 Україна" в задоволенні апеляції, через що найближчим часом глядачі можуть втратити можливість дивитися телеканал.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 23:40 :57