Новини » Суспільство 17 вересня, 2019, 15:19
​В "Укрзалізниці" виявили нестачу майна на понад 3 мільйони гривень
Укрзалізниця. Фото GettyImages/Global Images Ukraine
Укрзалізниця. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

На одному із підрозділів акціонерного товариства "Укрзалізниця" викрили нестачу товарно-матеріальних цінностей на 3,3 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба "Укрзалізниці".

Згідно з повідомленням, нестачу виявили під час проведення інвентаризації при зміні керівництва виробничого підрозділу «Синельниківське пасажирське вагонне депо» філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця».

Інвентаризаційна комісія виявила порушення  пов’язані з фінансово-господарською діяльністю депо, у тому числі внесення недостовірної інформації до балансового обліку, зберігання необоротних активів у непридатному стані, нестача товарно-матеріальних цінностей.

Як зазначається, начальник пасажирського вагонного депо, зловживаючи службовим становищем, давав протиправні вказівки матеріально-відповідальним особам, привласнював майно шляхом розтрати з подальшим відчуженням. 

"У результаті перевірки встановлено, що у 2018-2019 роках у депо товарно-матеріальні цінності безпідставно списувалися, запасні частини для одного виду ремонту використовувалися для інших видів. Частина запчастин та матеріалів взагалі не завозилася на підприємство, але в актах списувалася нібито на ремонти вагонів. На дільниці депо з ремонту кузовів пасажирських вагонів встановлено нестачу товарно-матеріальних цінностей більш ніж на 2 млн грн, а на дільниці з ремонту візків пасажирських вагонів виявлено нестачу понад 700 тис. грн, інвентаризація дільниці з ремонту внутрішнього устаткування пасажирських вагонів довела нестачу на суму понад 500 тис. грн", - повідомили в компанії. 

Нагадаємо, унаслідок псування приміських поїздів вандалами від початку року "Укрзалізниці"  завдали збитків майже на 12,5 млн грн. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 11:26 :06