Уряд уважно вивчає ситуацію навколо ПриватБанку, але перемовин ні з ким не веде, - Гончарук

Олексій Гончарук. Фото president.gov.ua

Кабінет Мінстрів України уважно вивчає ситуацію навколо ПриватБанку, але перемовин ні з ким не веде.

Про це у відповідь на статтю в Financial Times заявив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, повідомляє пресслужба уряду.

"З ранку вийшла стаття в Financial Times, в якій я коментую справу ПриватБанку та нібито наголошую, що ми шукаємо компроміс в цьому питанні. Статтю одразу передрукували українські ЗМІ, які від себе додали, що Уряд веде переговори з пошуку компромісу з цього питання. Щоб уникнути подальших маніпуляцій та розголосу, хочу розставити крапки над «і»: Уряд уважно вивчає ситуацію навколо ПриватБанку (в тому числі і перемовини з колишніми його власниками, які проводились попередньою незалежною наглядовою радою банку). Жодних перемовин Уряд ні з ким не веде", - зазначив прем'єр.

Також Гончарук додав, що не на стільки глибоко знає юридичні деталі цієї справи, щоб її коментувати по суті. Але він впевнений, що буде зроблено все, щоб захистити гроші українських платників податків та національні інтереси України. І зроблено це буде в тісних консультаціях з міжнародними партнерами.

Быльше про справу ПриватБанку читайте у нашому великому матеріалі - "Сила Коломойського: Що чекає на ПриватБанк", з якою можна ознайомитись тут.

Читайте більше новин на тему: Приватбанк

Loading...