Новини » Світ 17 вересня, 2019, 5:55
У США успішно випробували мобільну систему захисту від безпілотників

Американська армія провела успішні випробування нової системи об’єктового захисту від малих безпілотних літальних апаратів (BLADE).

Про це повідомляється на сайті армії США.

Випробування проводило управління науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт у сфері розвитку бойових можливостей (CCDC).

Після випробувань система отримала індекс 6 – це означає, що вона успішно пройшла початкові конструкторські випробування, а проєкт може отримати фінансування на подальшу розробку. Випробування відбувалися на полігоні бази «Форт Дікс» у Нью-Джерсі.

Систему BLADE розробляють у межах більш масштабного проєкту CCDC, який передбачає створення ешелонованої системи оборони від дронів різних типів, крилатих ракет, мінометних мін та артилерійських снарядів.

У межах програми розробляють високоточні кулемети, лазерні та ракетні системи, здатні знищувати повітряні цілі певного типу. Наприклад, проєкт MMHEL – лазерна система оборони – має захищати від середніх безпілотників та мінометних мін.

Система BLADE – це модифікована турель CROWS з кулеметом M2 калібру 12,7 мм, яка управляється дистанційно. На турель встановлена компактна радіолокаційна станція для виявлення невеликих ворожих об’єктів. Також у комплекс входять тепловізор та оптико-електронна система для роботи днем або вночі.

Під час випробувань військові змогли уразити цілі короткими чергами кулемету. Деталі розробки залишаються в секреті, відомо лише, що турель можна буде встановити на більшість військових машин армії США.

Нагадаємо, Міністерство оборони Російської Федерації розмістило на Чорноморському флоті в анексованому Криму ескадрилью розвідувальних безпілотних літальних апаратів «Форпост».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 16:26 :11