Новини » Світ Читать эту новость на русском

​США та Білорусь відновлюють диппредставництва на рівні послів

Сполучені Штати Америки та Республіка Білорусь ухвалили рішення про відновлення дипломатичних представництв на рівні послів.

Про це заявив заступник державного секретаря США з політичних питань Девід Хейл на зустрічі з президентом Білорусі Олександром Лукашенком, повідомляє Белта.

"Я хотів би передати привіт від держсекретаря, який попросив мене приїхати, щоб бути присутнім на важливому історичному моменті наших двосторонніх відносин. Після нашої зустрічі ми зробимо оголошення, що будемо обмінюватися послами після закінчення такої кількості років без послів", - зазначив Девід Хейл.

Заступник держсекретаря наголосив, що США роблять такий крок не з метою змагання з якоюсь іншою країною, а лише з метою того, щоб потенціал двосторонніх відносин був реалізований повною мірою. 

"А також тому, що нам дуже дорогий цей регіон і ми дуже уважно ставимося до загроз безпеці. Також тому, що ми дуже сильно підтримуємо суверенітет і незалежність Білорусі", - додав Хейл.

Нагадаємо, пресслужба президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка спростувала раніше поширену у ЗМІ інформацію про створення конфедерації із Росією. 

Loading...