Новини » Події Читать эту новость на русском

Поліція розслідує нелегальну роботу маршруток у Києві

Ілюстративне фото УНІАН

Національна поліція України відкрила кримінальне провадження за фактом нелегальної роботи маршруток у Києві.

Про це повідомляють "Українські Новини" з посилання на матеріали суду.

Згідно з повідомленням, 14 вересня 2019 року було відкрите кримінальне провадження за фактом вчинення кримінальних злочинів за ч.2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Досудовим розслідування встановлено, що протягом 2016-2019 років за дорученням Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації, посадовими особами комунальної служби перевезень КМДА проведено кілька конкурсів з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.

Поліція встановила, що після проведення конкурсу, у разі програшу афільованного перевізника, за попередньою домовленістю між перевізником і посадовими особами КМДА, створювалися штучні умови для розірвання укладеного договору з перевізником - переможцем конкурсу.

Керівництвом департаменту транспортної інфраструктури та комунальної служби перевезень розроблена злочинна схема одержання неправомірної вигоди від перевізників за не вжиття заходів реагування.

Протягом 2016-2019 років протиправними діями посадових осіб департаменту транспортної інфраструктури за попередніми розрахунками завдано збитків КП "Київпастранс" на загальну суму близько 7,5 млн гривень.

Слідству стало відомо про нелегальну роботу двох раніше закритих маршрутів, а саме № 412 (станція метро "Льва Толстого" - Корчувате) і № 570 (вул. Смілянська - вул. Терещенківська).

Правоохоронці встановили, що 18 автобусів "Богдан", які використовуються на цих маршрутах, зберігаються на території підприємства за адресою: проспект Степана Бандери , 20-а.

Слідство визнало їх речовими доказами, на початку вересня суд наклав на них арешт і заборонив використання даних автобусів.

Нагадаємо, до Києва обмежують в’їзд великогабаритного транспорту. 10:00 до 22:00 вводиться обмеження руху на вулично-дорожній мережі Києва для вантажівок загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь понад 7 т.

Loading...