Поліція не виключає, що у будинок Гонтаревої могли випустити військову ракету

Фото 24tv.ua

Поліція не виключає, що у будинок колишньої глави Національного банку України Валерії Гонтаревої могли випустити військову ракету.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, повідомив керівник Відділу комунікації ГУНП у Київській області Микола Жукович.

Зокрема, правоохоронець зазначив, що інформація про використання "коктейлю Молотова" для пожежі в будинку ще не підтвердилася.

"Слідчі відібрали зразки. Криміналістична лабораторія проведе аналіз цих зразків і ми будемо говорити після цього, чи були там легкозаймисті матеріали чи ні".

При цьому Жукович констатував, що слідчі знайшли одну світло-шумову шашку від якої також могло статися загоряння. "Теж проводимо відповідні дослідження і скажемо, що це і у який спосіб відбувалося", - сказав він.

Водночас Жукович додав, що паралельно проводиться дослідження щодо того, чи не могло спровокувати займання коротке замикання електропроводу.

За його словами, наразі у вчинені злочину підозрюється одна особа - її зафіксовано на камерах спостереження. "У подальшому ми будемо з'ясовувати, чи це був один чоловік, чи декілька і в який спосіб вони здійснювали підпал", - сказав правоохоронець.

Нагадаємо, сьогодні вранці стало відомо про пожежу у будинку колишньої глави Національного банку України Валерії Гонтаревої. Правоохоронці вважають, що це був підпал. Вище керівництво держави очікує від слідства оперативного розкриття справи та покарання винних.

Loading...