Медичний канабіс в Україні: Аваков назвав умови для винесення питання на обговорення

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков назвав умови, за яких питання легалізації канабісу в країні, буде винесене на обговорення уряду.

Про це він розповів під час зустрічі з Всеукраїнською радою церков, передає пресслужба МВС. 

За його словами, оборонне відомство, Міністерство охорони здоров’я та релігійні організації мають напрацювати єдиний підхід до питання медичного використання канабісу і тільки потім виносити його на обговорення уряду. 

"Щодо питання медичного використання канабісу. У нас на цю тему немає ані законодавчого забезпечення, ані процедури, ані філософії. Минулий Уряд обговорював його "з голосу", без жодного документа. Я проголосував проти, оскільки не зрозуміло що пропонується. Якщо це питання знову буде піднято Міністерством охорони здоров’я, я відмовлятиму мотивовано до тих пір, поки ми не напрацюємо єдиний конструктивний підхід", – зазначив Аваков.

Він додав, що це  питання має обговорюватися професійно, за участі медиків, МВС, релігійних організацій. Для того, щоб розібратися, де є та червона лінія, за яку ми не можемо зайти, у тому числі з урахуванням взятих на себе Україною зобов’язань у рамках відповідних міжнародних договорів.

Нагадаємо, раніше колишня виконувачка обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що Аваков заблокував проєкт змін до постанови Кабінету міністрів з метою легалізації медичного канабіса у державі.

Loading...