Новини » Політика 17 вересня, 2019, 14:38
Кличко згадав, як працював екскурсоводом, і розповів про туристичний потенціал Києва
Віталій Кличко,
Фото з відкритих джерел
Віталій Кличко, Фото з відкритих джерел

Київ має дуже великий туристичний потенціал, який досі ще нереалізований.

 

Про це під час відкриття Економічного форуму Києва, яке транслювалося в ефірі на телеканалі ZIK, заявив міський голова Києва Віталій Кличко.

Пан Кличко розповів, що хоч всі його знають як спортсмена, але перші гроші він заробляв, працюючи екскурсоводом у Києві. На його думку, Київ має що показати і питання туризму для нього дуже актуальне.

«Я переконаний в тому, що Київ має дуже великий туристичний потенціал, який до сьогоднішнього дня ще нереалізований», – сказав мер Києва.

Він переконаний, що багато чого вже зроблено в цьому напрямку і киянам є чим пишатися. Зокрема, пан Кличко зауважив, що в рейтингу топ міст світу для подорожей за 2018 рік від британської туристичної компанії Київ очолював рейтинг міст для найбільш економних подорожей. В цьому рейтингу порівнювали витрати на проживання, харчування і напоїв, вартості таксі і також на вирішення непередбачуваних особистих проблем.

Нагадаємо, що політичний експерт Всеволод Степанюк має сумнів, що у разі, якщо місцеві вибори відбудуться у грудні, політсила Зеленського отримає більшість у столиці, оскільки наразі чинний мер Києва Віталій Кличко є більш рейтинговим.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 11:39 :57