Ексголова Держкіно назвав топ-3 українські стрічки, які радить переглянути

ZIK

Серед українських фільмів, які ексголова Державного агентства України з питань кіно (2014-2019 рр.) Пилип Іллєнко радить переглянути, – "Атлантида" Валентина Васяновича, "Додому" Нарімана Алієва, "Толока" Михайла Іллєнка.

Пилип Іллєнко, відповідаючи в ефірі програми "Інтерв’ю з Юлією Литвиненко" на телеканалі ZIK на запитання щодо власного "хіт-параду" українських стрічок, які він рекомендував би до обов’язкового перегляду кожній українській родині, назвав три фільми.

"Атлантида" Валентина Васяновича, "Додому" Нарімана Алієва, "Толока" Михайла Іллєнка", – перелічив Пилип Іллєнко.

Ведуча Юлія Литвиненко уточнила, що останню стрічку знімав дядько Пилипа Іллєнка. Гість студії розповів, що фільм "Толока" почали знімати ще у "нульових роках", потім процес призупинили, а потім розпочали знову у грудні 2012 року, і влітку цього року стрічку здали.

Пилип Іллєнко зазначив, що у зйомках виникла тривала пауза через те, що зник інвестор. Він також повідомив, що компанію, яка знімала це кіно, передав іншим особам, які працювали над фільмом.

"Написав заяву про конфлікт інтересів і виконав всі вимоги чинного законодавства. НАЗК навіть мене перевіряло за це. Порушень не знайдено", – додав Пилип Іллєнко.

Як повідомляли, за результатами голосування журі 76-го Венеційського міжнародного кінофестивалю в офіційній конкурсній програмі «Горизонти» переміг повнометражний художній фільм Валентина Васяновича «Атлантида».

Loading...