​Депутат-самовисуванець взяв Вілкула та Колєснікова на поруки

Екснардепів з "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова, яким оголосили про підозру, відпустили на поруки народного депутата Дмитра Шпенова.

Про це розповів суддя-спікер Жовтневого суду Дніпра Сергій Мельниченко, повідомляє Українська правда.

"На поруки їх взяв народний депутат 9 скликання Шпенов Дмитро Юрійович. Він був присутній у засіданні", - зазначив Мельниченко.

Він також розповів, що два відкриті засідання щодо обрання запобіжних заходів Колєснікову і Вілкулу відбулися близько 16-17 години 16 вересня.  Обоє підозрюваних були присутні на засіданні разом зі своїми адвокатами.

Також суддя-спікер прокоментував інформацію про те, чи буди підозрювані у розшуку: "Пояснюю, наскільки мені відомо із рішення відносно Колєснікова і Вілкула: як правило, коли прокурор звертається до суду щодо обрання запобіжного заходу відносно підозрюваного, то він завжди повідомляє, чи перебуває особа в розшуку, чи не перебуває. З цього рішення не вбачається, щоб чи Вілкул чи Колєсніков були в розшуку".

Отримати коментар від самого Шпенова, який був депутатом ХІІІ скликання від "Опозиційного блоку" не вдалося, адже за словами помічника, "він сьогодні перебуває на окрузі, а там поганий зв'язок".

Нагадаємо, раніше ексгенеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що колишніх народних депутатів Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова оголосили в розшук. 

Loading...