Новини » Політика 17 вересня, 2019, 11:31 блоги
Бог карає Гонтареву: Це чиясь помста або вона сама це спланувала?
Геннадій Балашов
Бізнес-філософ, підприємець, політичний психолог, лідер політичної партії "5.10"
<nbsp;>

Невідомі спалили будинок ексглави Національного банку в селищі Гореничі під Києвом. Думки розділилися: одні вважають, що вона це спланувала заради політичного притулку у Великобританії, інші – що це вендета її опонентів.

Про це пише на своїй сторінці в Фейсбук Геннадій Балашов.

У ексглави Нацбанку Валерії Гонтаревої – чорна смуга в житті. Спочатку її збив автомобіль, потім згорів автомобіль невістки, а тепер невідомі спалили будинок Гонтаревої в селі Гореничі. Засоби масової інформації її труять, а народ радіє – по заслугах отримує!

 

Заслуги Гонтаревої

По її роботі в НБУ, звичайно, є питання, але не більше, ніж по роботі попередніх глав Нацбанку. Гонтарева виконала непідйомну, колосальну роботу. Вона розорила багатьох шахраїв, які крали на банківській системі України, закривши 80 неплатоспроможних, непрозорих банків. Звичайно, у Гонтаревої багато ворогів!

Один тільки Коломойський чого вартий, чий «Приват» був націоналізований. Тому в олігархічних ЗМІ створюється образ ненависної Гонтаревої, яка ховається в Лондоні. Господарі телеканалів прагнуть її видачі, щоб судити в Україні.

Кількість і впливовість ворогів Гонтаревої несумісне з життям.

Розуміючи все це, Гонтарева могла сама влаштувати низку нещасть. Щоб створити собі портфоліо для політичного притулку у Великобританії. Пригадується її дівоче прізвище – Сатанівська.

Одне її розпорядження маргіналізованим, безробітним особам кинути пляшку із запальною сумішшю через паркан будинку, і можна подавати документи! Відмінні лондонські адвокати зберуть новини про особняк, що згорів дотла, створять легенду про помсту українських олігархів за її служіння батьківщині, вкажуть суми на її банківських рахунках. І британське громадянство їй забезпечено.

Хто насправді влаштував підпал – месники або сама Гонтарєва – не повинно хвилювати громадян України. Тому що держчиновники, на відміну від 90% населення, виходять з будь-якої ситуації з надійним капіталом і хорошою візою.

Геннадій Балашов

 

Читайте більше новин про: ПриватБанк

Читайте більше новин на тему: Приватбанк

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-01 06:03 :08