Новини » Політика Читать эту новость на русском

Зеленський розповів, чого очікує від зустрічі "нормандської четвірки"

president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський розповів, чого очікує від зустрічі з лідерами "нормандської четвірки".

Про це він заявив під час спільного брифінгу із президентом Словаччини Зузаною Чапутовою у Києві, який транслював телеканал ZIK

"По-перше, чого я очікую від зустрічі «Нормандської четвірки». Я хотів би вам сказати, що остання зустріч відбулась у середині жовтня 2016 року, тому я очікую, що ця зустріч таки відбудеться, тому що коли у нас війна в країні, у нас не можуть бути зустрічі один раз на три чи чотири роки. В нас немає часу стільки чекати, тому що кожного дня гинуть наші хлопці. Які там повинні бути кроки? Там головні кроки це не підняття теми, а вирішення питання остаточного обміну всіх наших полонених. "Всіх на всіх" ми можемо так називати. Остаточне вирішення з чіткими термінами розведення військ. Золоте, Петровське, а потім чіткі терміни, коли розводимо війська вздовж всієї нашої контактної лінії", – зазначив Зеленський.

Третє, за словами глави держави, це "чіткі терміни виведення всіх військ, якщо ми говоримо про місцеві вибори на тимчасово окупованих територіях. Тому це найголовніші речі і я не знаю чи зможемо ми вирішити все це за одну зустріч".

"Очікую, що в нас буде нормальний результат, тому що в нас будуть складні перемовини. Очікую, що європейські країни будуть підтримувати українську позицію. Я хочу в це вірити. І очікую, що ще зустрічі в Нормандському форматі після цього будуть не через три роки, а будуть дуже часто поки ми не вирішимо всі питання з поверненням наших територій", – додав президент України. 

Нагадаємо, сьогодні на подвір’ї Маріїнського палацу у Києві відбулася церемонія зустрічі президентів України та Словаччини.

Loading...