Новини » Спорт 16 вересня, 2019, 7:32
Євген Коноплянка: Ми зуміли прийняти удар «Зорі» і завдали сильніший у відповідь
Гостра передача від новачка донецького «Шахтаря» Євгена Коноплянки / ua-football.com

Лівий півзахисник донецького «Шахтаря» Євген Коноплянка поділився своїми враженнями від матчу сьомого туру Прем’єр-ліги проти луганської «Зорі» (4:3).

Євген Коноплянка минулими вихідними вдало дебютував за донецький «Шахтар», вийшовши на початку другого тайму і відзначившись вирішальною результативною передачею на Жуніора Мораеса на 89 хвилині матчу проти луганської «Зорі».

«Емоції позитивні. Найважливіше, що Тайсон пішов з поля здоровим і неушкодженим. Друге – це вже три очка. Було нелегко. У першому таймі «Зоря» створила багато моментів, але добре, що ми прийняли цей удар і завдали ще сильніший у відповідь.

З таким підбором гравців, як в «Шахтарі», приємно виходити, незважаючи на рахунок 1:2. Супер себе почував, додаю фізично і набираю кондиції.

Шкода, що не забив, але краще я п’ять разів вдарю і не заб’ю, але в підсумку віддам асист і команда виграє», – цитує Євгена Коноплянку ua-football.com.

2019-10-21 03:34 :43