Новини » Політика 16 вересня, 2019, 15:30 блоги
Чому форум YES популярний серед західної еліти і як цим користується Віктор Пінчук
Каленюк Дарина
Виконавчий директор Центру протидії корупції
Вiктор Пiнчук. Фото yes-ukraine.org
Вiктор Пiнчук. Фото yes-ukraine.org

Економічний форум YES повністю належить медіамагнату Віктору Пінчуку. Завдяки YES олігарх вибудовує особисті неформальні стосунки з Західною елітою. Йому довіряють, і таким чином він просуває свій порядок денний, який далеко не завжди співпадає з інтересами держави

Про це пише Дарина Каленюк на своїй сторінці у Facebook

І ще раз про YES.

Правління ЦПК (Центр протидії корупції, - Ред.) щорічно отримує запрошення на конференцію, але ми ухвалили рішення не брати участь в YES. Пояснюю чому.

YES - це потужний інструмент для "відбілювання" персональної репутації олігарха Віктора Пінчука на Заході.

YES - це прихований лобізм інтересів Пінчука.

Олігарх купує квитки бізнес-класу для своїх гостей та платить їм гонорари в десятки а інколи сотні тисяч доларів. Наприклад, в 2015 році Пінчук заплатив 150 тисяч доларів за 15-хвилинне включення Трампа на конференції. Це стало предметом розслідування правоохоронних органів в США. Подивіться на цю красу))) 

А в 2012 Пінчук заплатив 4 мільйони баксів через Манафорта американській юрфірмі за відбілювання репутації Януковича. Це підтверджено судовими документами, але Пінчук заперечує факт.

Пінчук є господарем YES. Він особисто зустрічає висоповажних гостей, веде розмови під час форуму, визначає коли і як виступатимуть президенти та прем'єри. Цільовою аудиторією форуму є Західна еліта.

Завдяки YES Віктор Пінчук вибудовує особисті неформальні стосунки з Західною елітою. Йому довіряють, йому дякують - і так він просуває свій порядок денний. Який далеко не завжди співпадає з інтересами держави.

Мені важко зрозуміти, які бонуси отримують агенти змін, особливо з громадського сектору, від участі в форумі Пінчука. Нетворкінг можна і в інший спосіб провести. Месаджі можна в інший спосіб донести. Послухати чи почитати думки світових зірок можна в інтернеті. Але я дуже добре розумію, які шалені бонуси отримує Віктор Пінчук від участі таких агентів змін в YES.

Коли чорний колір розмити з білим, то все стає однаково сірим.

Дарина Каленюк

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 14:01 :35