Новини » Світ 16 вересня, 2019, 2:30
У ЄС спростували заяву Джонсона про прогрес щодо Brexit

Заяву прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона про «досягнення величезного прогресу» у переговорах з ЄС щодо умов Brexit, у Брюсселі назвали передчасною.

А порівняння Джонсона, що він немов неймовірний Халк, готовий вирватися з тенет ЄС, викликала ще й роздратування, повідомляє The Guardian.

«Це не так. Насправді те, що відбувається, складно назвати переговорами. Ми лише приступили до змістовної частини, що, напевне, є кроком вперед, однак це мало статися вже давно. І поки ми ще дуже далекі від якогось результату», – коментує джерело видання хід переговорів.

Джерело стверджує, що Джонсон під час зустрічі з президентом Єврокомісії Жаном-Клодом Юнкером буде наполягати на підписанні угоди щодо Brexit на його умовах, однак якщо цього не вдасться зробити до 18 жовтня, то Велика Британія вийде з ЄС і без неї.

Раніше повідомлялося, що прем’єр-міністр Ірландії Лео Варадкар заявив про великі розбіжності між Великобританією і Європейським союзом щодо Brexit.

За словами Варадкара, розбіжності стосуються кордону між Ірландією, яка є членом ЄС і Північною Ірландією, яка входить до складу Великої Британії.

«Ми завжди говорили, що готові вивчити альтернативні домовленості. Але поки я думаю, справедливо сказати – те, що ми бачимо, дуже далеко від того, що нам потрібно. Розрив залишається дуже великим», – зазначив прем’єр. 

Також нагадаємо, раніше депутати британського парламенту заявили, що готують позов до суду, якщо прем'єр-міністр Борис Джонсон не підтримає відтермінування Brexit.

Очільник британського уряду має намір вивести Британію з ЄС з укладанням угоди або без неї. 

Окрім того, парламент Великої Британії зупинив свою роботу до середини жовтня. 

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 08:25 :51