Новини » Світ Читать эту новость на русском

Помічник держсекретаря США їде на переговори в Берлін та Москву

Фото: civil.ge

Виконувач обов'язків помічника державного секретаря з питань Європи та Євразії Філіп Рікер здійснить поїздку до Берліна та Москви 16-18 вересня.

У Берліні Рікер приєднається до заступника секретаря з політичних питань Девіда Хейла під час другого стратегічного діалогу США та Німеччини.

На ньому  планується обговорити американсько-німецьке співробітництво для вирішення широкого кола глобальних проблем безпеки, повідомляє  пресслужба Держдепу США.

Зазначається, що це продовження першого стратегічного діалогу США та Німеччини, який пройшов у березні 2019 року у Вашингтоні.

З 17 по 18 вересня Філіп Рікер відвідає до Москви, де зустрінеться з російськими урядовцями для обговорення двосторонніх відносин. Також Рікер у Москві матиме зустрічі з представниками громадськості та опозиції. 

У березні цього року стало відомо, що США визначилися з кандидатурою помічника держсекретаря у справах Європи і Євразії замість Весса Мітчелла, який у лютому пішов у відставку. Мітчелла замінив кар’єрний дипломат Філіп Рікер, який до останнього часу обіймав посаду цивільного заступника головнокомандувача Об’єднаних сил США в Європі і радника з політичних питань. 

Loading...