У мережі опублікували фото нових флагманів Huawei

Новий флагман Huawei. Фото з соцмереж

У мережі з'явилися офіційні зображення нових флагманських моделей Huawei Mate 30.

Про це повідомляє TheVerge.

Згідно з повідомленням, за декілька днів до того, як Huawei презентує свою нову лінійку, у мережі з'явилися зображення чотирьох моделей нового флагмана - Huawei Mate 30 Porsche Design, Mate 30 Pro ,базовий Mate 30 і Mate 30 Lite.

На вершині лінійки знаходиться Mate 30 Pro. Зображення показують, що телефон буде оснащений широкою виїмкою у верхній частині пристрою і дисплеєм, який згинається навколо лівого і правого боків телефону, як "екран водоспаду" Оппо. На звороті ми бачимо знайомий бренд Leica разом з чотирма датчиками, які знаходяться всередині круглого вирізу камери. Один загадковий твіт передбачає, що вони будуть складатися з пари 40-мегапіксельних датчиків, 8-мегапіксельного датчика і датчика часу польоту. Також в лівому верхньому кутку екрану є два індикатори рівня сигналу, що говорить про те, що пристрій буде мати версію з двома SIM-картами.

Смартфон Mate 30 має сильно вигнутий з боків дисплей. Також новий телефон від Huawei має фронтальну камеру з трьома модулями. При цьому основна камера має відмітний дизайн від Mate 20 - замість квадратного блоку, камери оформлені в коло. Кнопка включення-блокування пристрою розташована на правій грані і має помаранчевий колір.

Очікується, що і Mate 30 Pro, і Mate 30 використовуватимуть новий чіпсет Huawei Kirin 990, який має варіант з вбудованим модемом 5G. На зображенні Mate 30 чітко видно індикатор сигналу 5G, вказуючи на те, що може бути модель цього телефону, оснащена 5G.

Нагадаємо, днями відбулася презентація новинок Apple 2019. Компанія представила iPhone 11 серії, а також оновлення операційної системи iOS та ще низки гаджетів.

Loading...