Новини » Світ 16 вересня, 2019, 16:35
​У Лукашенка спростували інформацію про створення конфедерації між Білоруссю та РФ
<nbsp;>

Пресслужба президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка спростувала раніше поширену у ЗМІ інформацію про створення конфедерації із Росією.

Про це заявила речниця очільника Білорусі Наталія Ейсмонт, передає Наша Ніва

"Усі гучні терміни, використовувані в наведеній статті, - конфедерація, федерація і т.д. - ми б запропонували оцінювати як дозвільні журналістські штампи. В цілому ж в інтеграційній роботі, яка зараз ведеться, сторони виходять з тих реалій, які мають, тобто з досягнутого рівня взаємодії", - зазначила Ейсмонт. 

Також вона наголосила, що в основі будь-яких процесів лежить теза про незалежність обох держав. 

Речниця констатувала: "Це свято! Червоні прапорці - це суверенітет і незалежність кожної з країн. В інтеграційних же процесах ми йдемо на ті кроки, які економічно доцільні. Ніяких спільних органів не створюється - до цього країни не готові".

Вона проінформувала, що на рівні відомств в Білорусі і Росії відмінно налагоджена робота спільних колегій, ефективно працюють Парламентські збори, Союзний Радмін, Вища держрада Союзної держави.

Зі слів Ейсмонт, це органи, "через які, згідно з домовленостями президентів, вирішуються і будуть вирішуватися питання двосторонніх відносин".

Нагадаємо, раніше у російських ЗМІ з'явилися інформація про те, що  Росія і Білорусь планують створити конфедеративну державу, зокрема, вони домовилися про єдиний Податковий кодекс і Цивільний кодекс. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 12:25 :01