Новини » Політика Читать эту новость на русском

Разумков: Цього тижня Рада розгляне 39 питань, 24 – у другому читанні

Дмитро Разумков. Фото: GettyImages/Global Images Ukraine

Верховна Рада України планує цього тижня розглянути щонайменше 39 питань, зокрема ті, які були ухвалені у першому читанні.

Про це повідомив голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час засідання погоджувальної ради, яке транслював телеканал ZIK.

«На цей тиждень у нас заплановано 39 питань, серед них 24 законопроєкти, що потребують підготовки до розгляду у другому читанні, 2 законопроєкти щодо ратифікації міжнародних договорів», - сказав він.

Окрім цього, за словами Разумкова, планується включити до порядку денного ще 24 законопроєкти.

«Пропонується додатково включити до порядку денного другої сесії ще 24 законопроєкти. Особливу увагу потребують проєкти законів, які передбачені до розгляду у другому читанні, і саме на них буде основний акцент цього тижня, оскільки ці законопроєкти вимагають більше часу для їх підготовки. Станом на 13 вересня очікують розгляду в комітетах 444 законодавчі ініціативи», - додав він.

Раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів зареєстрував в Верховній Раді законопроєкт про внесення змін до Бюджетного кодексу у рамках формування бюджету країни на 2020 рік.

Loading...