Новини » Спорт 16 вересня, 2019, 1:58
Тренер «Маріуполя» Олександр Бабич: Молодим гравцям пора витерти соплі і зрозуміти, що вони грають в Прем’єр-лізі
Головний тренер «Маріуполя» Олександр Бабич / olimpik.com.ua

Головний тренер «Маріуполя» Олександр Бабич прокоментував нічию (1:1) своєї команди в матчі сьомого туру Прем’єр-ліги з донецьким «Олімпіком».

«Складний був матч. Однозначно, складний. Багато що у нас не виходило. Якщо брати перший тайм, то ми хотіли працювати низом з швидкими перекладами м’яча з флангу на фланг. Хотіли таким чином розгойдати оборону суперника. Але у нас не виходило швидко працювати з м’ячем. В кінці тайму розкрили фланг і забили гол.

У другому таймі біля наших воріт було багато моментів. І виходячи з другого тайму, то нічия 1:1 для нас хороший результат. Рустам Худжамов дійсно відмінно попрацював.

Свої проблеми ми знаємо. Це не виправдання, але у нас сьогодні три гравці основного складу Фомін, Корнієнко та Танковскій не могли брати участі у матчі. Для нас це серйозні втрати. Безумовно, сьогодні ми планували зіграти інакше. Ті елементи, які ми відпрацьовували на тренуваннях на полі нашої бази, у нас не вийшли. На базі у нас все ж швидке поле, а тут, на стадіоні, поле повільне. Ми знаємо свої помилки... Через поля нам, напевно, зручніше грати на виїзді – там, де є автоматичний полив і поле швидке. На таких полях нам комфортніше грати. У нас же поле, на якому зручніше діяти за допомогою довгих передач. Але так теж треба вміти грати.

Кимось я задоволений, кимось – ні. Деяким молодим футболістам пора витерти соплі і зрозуміти, що вони грають в Прем’єр-лізі, а не в дублюючому складі. Це наша робота. Будемо з ними розмовляти і працювати на тренуваннях. В таких іграх відразу видно різницю між тими футболістами, з якими ми вже працюємо давно і з тими, хто тільки приєднався до нас», – цитує Олександра Бабича olimpik.com.ua.

2019-10-21 10:24 :35