Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Тренер «Десни» Олександр Рябоконь: Цей матч повинен надати впевненості нашій команді

Головний тренер чернігівської «Десни» Олександр Рябоконь / dynamo.kiev.ua

Головний тренер чернігівської «Десни» Олександр Рябоконь прокоментував виїзну перемогу своєї команди над київським «Динамо» (2:1).

– Перш за все, скажу, що футбол – гра на результат. Як і будь-який спорт. І ми, звичайно, задоволені тим, що нам вдалося обіграти одного з грандів українського футболу. А що стосується самої гри, то ми досить впевнено її почали, гідно виглядали. Але приблизно через 25 хвилин віддали ініціативу, гірше стали грати в пас, проте реалізували одну зі своїх контратак. У другому таймі, незважаючи на швидко пропущений м’яч, нам було трохи легше – була якась внутрішня впевненість, що нам під силу взяти тут очки. На щастя, нам це вдалося. Результатом і грою я, звичайно, залишився задоволений

Повторюся, головне – результат. Будемо розбирати цю гру. Наступний суперник у нас теж серйозний – «Шахтар». Помилки сьогодні були, але що тут лукавити, я дуже задоволений. Як і всі хлопці. Цей матч повинен надати впевненості нашій команді – вона повинна показувати більш стабільну гру.

– Чи не здивувало вас, що арбітр додав цілих шість хвилин до другого тайму?

– Я навіть і не відразу зрозумів, скільки хвилин він додав. Так, були якісь паузи. Але я за секундоміром не стежив. Не користуюся ним під час гри.

– Чи не було у вас думки, що цією перемогою ви можете відправити головного тренера «Динамо» у відставку?

– Сподіваюся, що цього не станеться. Новий тренерський штаб «Динамо» працює всього кілька днів. До слова, мені було прикро за відставку Олександра Хацкевича. При ньому молодь росла. Я не знаю, що там за домовленість була між головним тренером і президентом «Динамо» щодо виходу в Лігу чемпіонів, але для мене, як для тренера, ця відставка була образливою. Переживали. Сподіваюся, «Динамо» своє візьме. Перш за все, будемо вболівати за київську команду в Лізі Європи.

 

 

 

Loading...