Новини » Світ 16 вересня, 2019, 1:04
США стурбовані глобальною тенденцією до скорочення громадянського простору, - Помпео

США глибоко стурбовані глобальною тенденцією до скорочення громадянського простору.

Про це заявив державний секретар США Майк Помпео з нагоди Міжнародного дня демократії, який відзначається 15 вересня, повідомляє Радіо Свобода.

«В той час, як Сполучені Штати віддають належне урядам, які проводять реформи з метою процвітання громадянського суспільства, ми, як і раніше, глибоко стурбовані глобальною тенденцією до скорочення громадянського простору», – підкреслює Помпео.

Держсекретар США зазначив, що саме громадянський простір забезпечує захист прав і основних свобод людини, боротьбу з корупцією та прозорість держави.

Міжнародний день демократії був встановлений Генасамблеєю ООН в грудні 2007 року. Наступного року цей день почали відзначати щорічно 15 вересня.

За підсумками минулого року Україна посіла 84 місце у рейтингу «Індекс демократії», лишивши за собою статус «гібридної демократії». Найбільш демократичними були названі Норвегія, Ісландія та Швеція.

Раніше державний секретар Сполучних Штатів Америки Майк Помпео заявив, що вихід у відставку радника президента США Джона Болтона не приведе до зміни курсу зовнішньої політики держави.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 08:09 :17