Новини » Політика Читать эту новость на русском

«Слузі народу» потрібна своя ЦВК для того, аби організувати вибори в ОРДЛО, - Чемерис

ZIK

Зараз «Слузі народу», можливо, потрібна своя ЦВК для того, аби організувати вибори на непідконтрольній території Донбасу і місцеві вибори по всій Україні, які можуть відбутися навесні наступного року.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK висловив громадський і політичний діяч Володимир Чемерис.

Ведуча поцікавилася, яку мету переслідує президент Володимир Зеленський, розпустивши ЦВК, адже міжнародні експерти заявляли, що вибори буди проведені чесно. На його думку, ЦВК була розпущена не тому, що робила якісь дії, які порушували виборче законодавство.

«Зараз «Слузі народу» потрібна своя ЦВК, тому що, напевно, дуже скоро відбудуться місцеві вибори в Києві. Тому, що ті події, які відбуваються у Київраді свідчать про те, що вона, швидше за все, буде саморозпускатися. Цілком можливо, що найближчим часом будуть вибори в кількох містах-мільйонниках, тому ЦВК потрібна», - вважає пан Чемерис.

З іншого боку, він вважає, що ЦВК в такому складі, можливо, потрібна для того, аби відповідно до Мінських угод організувати вибори на непідконтрольній території Донбасу і взагалі місцеві вибори по всій Україні, які можуть відбутися навесні наступного року.

Крім того у нього запитали, коли ми почуємо прізвища нового складу ЦВК. У відповідь він сказав, що ЦВК буде формуватися за квотним принципом і очевидно там буде більшість «Слуги народу».

«Я б хотів відзначити. Той склад, який пішов в історію, був би найбільш незалежним, бо в його складі були представники тих партій, які зараз не є в парламенті», - констатував Володимир Чемерис.

Нагадаємо, Верховна Рада на засіданні 13 вересня ухвалила рішення розпустити ЦВК.

 

Loading...