Новини » Світ Читать эту новость на русском

Росія намагалася зламати систему ФБР, – ЗМІ

Російські агенти намагались зламати систему зв’язку ФБР, опчинаючи з 2010 року, щоб перешкодити бюро у відслідковування російських шпигунів у США.

Про це повідомило Yahoo News посилаючись на інформацію від колишніх контррозвідників США, передає Голос Америки.

Через напади, розвідувальна спільнота у США почала підозрювати про роботу російського агента всередині служб, а росіяни могли уникати спостереження та отримувати внутрішню інформацію ФБР.

Росіяни також змогли зламати допоміжні канали зв’язку, які використовував ФБР, що бюро сприйняло дуже серйозно, повідомляє видання з посиланням на інформацію від колишнього посадовця американської контррозвідки.

Саме через цей хакерський напад, зазначає видання, адміністрація Обами видворила 35 російських дипломатів і закрила два дипломатичні представництва в грудні 2016 року. Причина видворення на той час не називалась, а видворення дипломатів пов’язувалось з застосуванням заходів через втручання Росії до президентських виборів у США 2016 року.

В грудні 2016 року Сполучені Штати наклали санкції на високопоставлених керівників Федеральної службу безпеки і Головного розвідувального управління Росії. Санкції також скеровані проти низки росіян і російських компаній, які причетні до розвідувальної діяльності.

Сполучені Штати видворили 35 службовців російської розвідки і заборонили російським дипломатам користуватися двома об’єктами у США.

Нагадаємо, Федеральне бюро розслідувань (ФБР) США шукає приватних підрядників для збору і обробки колосального обсягу даних користувачів соціальних платформ Twitter, Facebook і Instagram з кінцевою метою оперативного виявлення загроз ззовні і всередині країни.

 

Loading...