live

РФ виплатила Україні 3,5 млн євро компенсації за неякісну нафту

За п'ять місяців "Укртранснафта" отримала від Росії 3,5 млн євро компенсації за потрапляння неякісної нафти до українського нафтопроводу.

Про це повідомляє пресслужба компанії на сторінці у Facebook.

"З травня по вересень АТ "Укртранснафта" отримало 3,5 млн євро від ПАТ "Транснефть" за резервування потужностей нафтотранспортної системи в зв’язку з потраплянням до української ділянки нафтопроводу "Дружба" нафти з підвищеним вмістом хлорорганічних сполук", – сказано у повідомленні.

У компанії зазначили, що ця сума неостаточна, оскільки "Транснефть" продовжує резервувати потужності "Укртранснафти". 

"Нагадаємо, через потрапляння хлороганічних сполук до нафтопроводу "Дружба" російську нафту відмовились приймати у Словаччині та Угорщині, до яких транспортує нафту "Укртранснафта". У зв’язку з цим компанія була вимушена призупинити транзит з 25 квітня до 11 травня 2019 року, а також – з 17 до 21 травня 2019 року. Зупинка транспортування нафти до країн ЄС не вплинула на обсяги транзиту російської нафти в квітні, але суттєво позначилась на обсягах травня", – додали у пресслужбі. 

Раніше повідомлялося, у липні Україна отримала компенсацію від РФ за забруднення нафтопроводу «Дружба» у розмірі 2,3 млн євро. Loading...
Loading...
Loading...