Реалістичність та збалансованість: Верещук розповіла, яким буде бюджет на 2020 рік

Ірина Верещук. Фото povaha.org.ua

Представниця уряду у Верховній Раді Ірина Верещук розповіла, що Державний бюджет на 2020 рік буде пріоритетним для укріплення обороноздатності, освітньої та медичної реформи тощо.

Відповідна заява була зроблена під час засідання погоджувальної ради, яке транслював телеканал ZIK.

«Вчора 15 вересня уряд вчасно вніс до Верховної Ради проєкт закону про державний бюджет України на 2020 рік. Кабінет Міністрів представить держбюджет на 2020 рік на пленарному засіданні Ради 20 вересня. Бюджет сформований на двох базових принципах: реалістичність та збалансованість. Пріоритетами є укріплення обороноздатності, медична реформа, освітня реформа, підтримка малого та середнього бізнесу, та особливо малих та середніх фермерів», - сказала Верещук.

Також вона запропонувала нардепам скласти перелік питань, які необхідно обговорити з кабміном перед ухваленням бюджету.

«Закликаю колег депутатів мобілізуватися та попрацювати над держбюджетом, щоб ми могли якісно відпрацювати всі питання і вчасно прийняти головний фінансовий документ країни. Задля цього вношу пропозицію від прем'єр-міністра, щоб кожна з фракцій та депутатських груп склала та передала мені перелік питань, які потребують обговорення з прем'єром, міністрами та іншими відповідальними особами з уряду. Відповідно ми організуємо зустрічі з представниками уряду для обговорення питань», - додала вона.

Раніше голова парламенту Дмитро Разумков заявляв, що Верховна Рада України має намір у п’ятницю, 20 вересня, прийняти до розгляду проєкт Державного бюджету на 2020 рік, який подав Кабінет міністрів.

Loading...